CZYTAJ

Projekt Spring_Net

 

Działamy w całej Polsce!

Dołącz do nas!

 

https://www.springnet.pl

E-mail: biuro@springnet.pl

Tel: +48 601 150 801

 

Polub nas na Facebooku!

Opinion Media

 

ul. Zwycięstwa 3

44-100 Gliwice

E-mail: biuro@opinionmedia.pl

Tel: +48 601 150 801

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz politykę prywatności.

O nas

 

Opinion Media

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zainteresowany współpracą?

Nasze centrum dowodzenia

 

Ewa Hadasik

Entuzjastka szkoleń, zdrowego odżywiania oraz licznych spotkań z kosmetykami i Netflixem.

Roman Hadasik

Pasjonat marketingu społecznościowego, tenisa, nart i wielogodzinnych rozgrywek w scrabble.

Właściciele firmy

Firma Opinion Media powstała z myślą o badaniu rynku i opinii publicznej. Po kilku latach w naszej ofercie pojawiły się szkolenia oraz reklama zewnętrzna. Ten ostatni profil z ogromnym powodzeniem kontynuuje dotychczas już jako jedna z największych w kraju drukarni wielkoformatowych, firma Opinion.

 

Z czasem do realizacji badań rynku oraz szkoleń, które towarzyszą nam od 27 lat i nic nie wskazuje na to, żeby ich zabrakło w naszej ofercie w przyszłości, dołączyła organizacja sieci sprzedaży, która ze względu na naszego największego klienta Oriflame Sweden stała się naszą wiodącą działalnością.

 

Ciekawość i zainteresowanie marką Oriflame Sweden oraz przyszłością jaką widzimy w marketingu społecznościowym sprawiły, że aktualnie najważniejszym przedsięwzięciem, któe realizujemy jest projekt Spring_Net. Zajmujemy się w nim rekrutacją osób do profesjonalnej pracy w marketingu społecznościowym, który stał się niezwykle dynamicznie rozwijającym się segmentem rynku zwłaszcza w kontekście zdrowia i urody.