CZYTAJ

Projekt Spring_Net

 

Działamy w całej Polsce!

Dołącz do nas!

 

https://www.springnet.pl

E-mail: biuro@springnet.pl

Tel: +48 601 150 801

 

Polub nas na Facebooku!

Opinion Media

 

ul. Zwycięstwa 3

44-100 Gliwice

E-mail: biuro@opinionmedia.pl

Tel: +48 601 150 801

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz politykę prywatności.

Badania rynku

i opinii publicznej

Szkolenia

Organizacja sprzedaży

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zainteresowany współpracą?

Badania rynku i opinii publicznej

 

 

Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się tym segmentem rynku. Mamy w nim spore, gromadzone przez 27 lat doświadczenie!

Wystarczy, że powiesz nam z czym masz problem, nad czym się zastanawiasz, albo jakich informacji potrzebujesz.

 

Wykonamy dla Ciebie badania z zakresu:

- szans powodzenia pomysłu na Twój biznes 

- kierunku dalszego rozwoju Twojej firmy 

- możliwości zwiększenia sprzedaży 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizacja sprzedaży 

 

 

Mając już biznes plan lub sprawnie działającą firmę staniesz prędzej czy później przed wyzwaniem stworzenia w niej działu sprzedaży.

 

Pomożemy Ci w :

- rekrutacji Kandydatów 

- ich przeszkoleniu z uwzględnieniem specyfiki Twojej firmy i jej produktów

- stworzeniu sprawnie działającego  zespołu 

 

 

 

Szkolenia

 

 

Możesz przeszkolić się sam, swoich Współpracowników lub wybrać temat, który Cię interesuje albo zaproponować własny z zakresu: 

 

- wykorzystywania marketingu społecznościowego w budowaniu swojej marki oraz w sprzedaży produktów i usług swojej firmy

- zarządzania sobą, swoim zespołem lub firmą w czasie 

- szeroko pojętej profilaktyki własnego zdrowia i urody oraz swoich współpracowników

 

 

 

Licencjobiorca

- osoba, która traktuje udział w projekcie jako szansę na swój własny biznes. Organizuje sama działania, szkolenia, warsztaty i eventy, często z myślą o szerszej publiczności. Prowadzi procesy rekrutacji oraz szkolenia dla swoich Partnerów i Przedstawicieli. Jest całkowicie niezależna i samodzielna w swoich działaniach.

Klubowicz

- osoba, która chce mieć dostęp do produktów Oriflame w cenach dla Konsultantów, ofert specjalnych od Spring_Net, szkoleń w strefie have fun oraz wybranych możliwości strefy look good projektu. Możliwości koloru fioletowego mają już w skali roku wymiar kilku tysięcy złotych dochodu.

Klient

- osoba, która chce realizować zakupy kosmetyczne i spożywcze produktów Wellnes w mądry i planowany sposób poprzez korzystanie z oferty Oriflame oaz szkoleń Spring_Net na bardzo uprzywilejowanych warunkach. Między innymi dzięki dostępowi do spotkań, rozwiązań i szkoleń związanych ze strefą have fun projektu.

Uczestnik

- osoba, która dzięki udziałowi w projekcie chce zadbać o swoje zdrowie i urodę, ale także finanse. Ma również możliwość rozwoju osobistego, sprawdzenia się w marketingu społecznościowym dzięki dostępowi do strefy look good projektu Spring_Net oraz kilku wybranych możliwości strefy make money.

Przedstawiciel

- osoba, dla której projekt to już praca na conajmnej półetatu. Prowadzi w pełni samodzielnie szkolenia i webinary dla grup kilku-kilkunastoosobowych, a jednocześnie tworzy i szkoli swój własny zespół.

Partner

- osoba, która szuka dodatkowej pracy w wymiarze kilkunastu godzin tygodniowo pomagając nam w przygotowaniu, organizacji oraz prowadzeniu naszych spotkań, szkoleń i eventów. Prowadzi również samodzielne kameralne spotkania i konsultacje.

Nasze trzy profile działalności, czyli badania rynku i opinii społecznej oraz organizacja sieci sprzedaży spotkały się razem w naszym głównym, aktualnie realizowanym dla Oriflame Sweden projekcie Spring_Net. Realizując go czerpiemy doświadczenie i umiejętności z tych trzech segmentów, które w kontekście Spring_Net wspaniale się łączą i uzupełniają.

 

Oferujemy w nim wszystkim zainteresowanym profesjonalnym udziałem lub pracą w marketingu społecznościowym sześć ścieżek kariery, które określiliśmy kolorami.  Każdy proces rekrutacji zaczynamy od dokładnego poznania potrzeb i możliwości działania Kandydata z pomocą naszego wieloletniego doświadczenia oraz rozwiązań i możliwości projektu a kończymy pomocą w stworzeniu mu warunków do rozwoju oraz zespołu 

 

Trzy strefy

 

Wszelkie narzędzia, pomysły, szkolenia, spotkania czy konsultacje w projekcie Spring_Net są uporządkowane w trzech jego strefach: make money, look good i have fun.

Pierwsza make money oznaczona kolorem niebieskim to tematy związane z pracą, biznesem, inwestycją, zarabianiem, budowaniem swojej marki oraz zarządzaniem.

Look good w kolorze zielonym oznacza szkolenia i inicjatywy z zakresu szeroko pojętej profilaktyki zdrowia i urody oraz wizerunku.

Have fun ma dawać dużo radości, dlatego też są w niej tematy związane z marketingiem społecznościowym, współdziałaniem, podróżowaniem, zakupami, rozwojem osobistym oraz poznawaniem i zrozumieniem swoich predyspozycji oraz zdolności.

 

 

Jeden projekt

 


Zawarliśmy w jednym miejscu ponad dwadzieścia lat doświadczenia firmy w dziedzinie badań rynku i opinii, działalności szkoleniowej, rekrutacji i organizacji sieci sprzedaży oraz wiele rozwiązań wybiegających bardzo w przyszłość.

 

Spring_Net jest realizowany we współpracy z Oriflame Sweden oraz adresowany jedynie do osób zainteresowanych profesjonalnym udziałem lub pracą w marketingiem społecznościowym.

 

W praktyce - Spring_Net to unikalny system rekrutacji, szkoleń i wsparcia dla osób, które mają ambicje, aby w kontekście nomenklatury ujętej w Planie Marketingowym Oriflame uzyskać co najmniej tytuł Dyrektora.

 

 

Sześć kolorów możliwości

Opinion Media

kolory Twoich możliwości