CZYTAJ

Projekt Spring_Net

 

Działamy w całej Polsce!

Dołącz do nas!

 

https://www.springnet.pl

E-mail: biuro@springnet.pl

Tel: +48 601 150 801

 

Polub nas na Facebooku!

Opinion Media

 

ul. Zwycięstwa 3

44-100 Gliwice

E-mail: biuro@opinionmedia.pl

Tel: +48 601 150 801

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz politykę prywatności.

01 lutego 2024

Odkryj i wykorzystaj kolor swoich możliwości!

W sobotę 17.02.2024r. zapraszamy Cię na inauguracyjne spotkanie z okazji rozpoczęcia nowego roku biznesowego 2024 w projekcie Spring_Net.

 

Żeby odnieść sukces nie musisz robić wielkich rzeczy. Wystarczy, że zaczniesz robić małe w wielki sposób! Od tego zdania zacznie się prezentacja na temat szans i możliwości jakie stwarza projekt Spring_Net! Dowiesz się podczas niej jak możesz przy pomocy dobrej znajomości swoich silnych stron i rozwiązań projektu zadbać o swoje zdrowie, urodę oraz finanse.

 

Pokażemy i wyjaśnimy na czym polegają korzyści wynikające z udziału w projekcie jako jako Klient, Klubowicz lub Uczestnik. Na czym polega praca jako Partner lub Przedstawiciel oraz jak wygląda możliwość założenia własnej firmy jako Licencjobiorca projektu.

Szkolenie zatytułowane "Odkryj i wykorzystaj kolor swoich możliwości", poprowadzą Ewa i Roman Hadasik współautorzy projektu Spring_Net i właściciele firmy Opinion Media.

 

Koszt udziału wynosi 59 zł.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jaki jest kolor Twojej osobowości w rozumieniu projektu oraz otrzymać zaproszenie do udziału w spotkaniu wypełnij krótką ankietę w strefie have fun projektu: https://www.springnet.pl/haveFun.html

 

Termin zgłaszania udziału mija 16.02.2024r. lub do wyczerpania miejsc.

 

Spring_Net jest projektem realizowanym przez firmę Opinion Media we współpracy z Oriflame Sweden. Testujemy w nim i wprowadzamy na rynek nowe rozwiązania z zakresu marketingu społecznościowego.

 

Opinion Media